Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Наші досягнення 2023-2024

Date: 12 січня о 13:58, Refreshed 11 березня о 12:59

Цьогоріч Широківська гімназія стала учасником унікальної події, спрямованої на залучення населення до занять фізичною активністю у рамках Європейського тижня спорту – BEACTIVE DAY 2023! За нашу активність отримали сертифікат та дипломи за участь!

Широківську гімназію відзначено сертифікатом за проведення Дня шкільного молока. Заходи проводилися у співпраці з компаніями «Люстдорф», «Молочний альянс», «Клуб сиру», «Молокія», агропромхолдингом «Астарта-Київ» у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). Дякуємо всім за новий досвід, організацію та нагороду! Для нас це дуже важливо!

07.11 учні  активно взяли участь у Всеукраїнській онлайн-руханці. Разом зі всією Україною ми гарно розпочали свій ранок! Будемо і надалі розвивати наш шкільний спортивний рух!

Чудова новина для Широківської гімназії. За активну участь у Європейському дні шкільного спорту 2023 ESSD, ми отримуємо сертифікат!

Разом з дітками ми активно рухаємось кожного ранку і беремо участь у всеукраїнських руханках. Як це мотивує і заряджає займатися спортом зі всією Україною разом. Продовжуємо в тому ж русі!

До Всесвітнього дня доброти отримали відзнаку для нашої Широківської гімназії! Дякуємо організаторам Happy Paw за співпрацю та цікаві заходи в такий непростий час для нашої країни!

Ще одна нагорода для учнів Широківської гімназії. Ми продовжуємо рухатися кожен день, обожнюємо брати участь у Всеукраїнських руханках) Ставимо разом рекорди!

Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції!

7 112 учасників та учасниць із 1904 навчальних закладів України долучилися до флешмобу Руханка сили і Широківська гімназія не виключення. Від імені ГО “Рух Олександра Педана “ДжуніорС”, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерства освіти і науки України отримали сертифікати за нашу залученість та зацікавленість популяризації турботи про ментальне здоров’я серед дітей та молоді!

Вітаємо з перемогою Мелешка Павла у відкритому обласному творчому онлайн-конкурсі "Роби як я".  В номінації "Лего-конструювання" здобули почесне ІІ місце! Бажаю переможцю нових злетів, нових перемог, бажання творити, мріяти й жити на благо України! Так тримати!

Наш внесок в поширення цінностей волонтерства серед активної молоді оцінено сертифікатом від Української Волонтерської Служби. Цей сертифікат підтверджує активну участь в проєкті!

Нагороди для Широківської гімназії продовжують надходити. За активну участь нашого закладу освіти, в Національному марафоні «Разом до перемоги» в якому взяли участь 100 650 дітей та 2034 закладів освіти різних типів.

Comments:
Only authorized users can leave comments.